ASPR Zawadzkie – AZS AWF Biała Podlaska 30:30 (14:13). I liga obroniona!

Bardzo ważny punkt przywieźli piłkarze ręczni z meczu wyjazdowego z ASPR Zawadzkie, którym przypieczętowali pozostanie w szeregach pierwszej ligi. Cały mecz był wyrównany i zacięty. Oba zespoły obejmowały w tym spotkaniu prowadzenie wielokrotnie.

Początek spotkania dla AZS, który w 4 min. prowadził 0:2. Następne 4 min. to przewaga gospodarzy, którzy w 8 min. doprowadzili do stanu 4:3. Kolejny fragment pierwszej połowy od 9 do 21 min. zdecydowane dla akademików, którzy wyszli na prowadzenie 7:9, ale końcówka pierwszej odsłony należała dla gospodarzy. Na przerwę oba zespoły schodziły z jednobramkową przewagą gospodarzy 14:13.

Podobny przebieg miała druga połowa meczu, w której mecz był bardzo wyrównany, a oba zespoły walczyły do końca o punkty w tym spotkaniu. I chociaż w 41 min. ASPR Zawadzkie prowadziło 20:17 to ambitnie grający akademicy odrobili straty i przywieźli cenny punkt z trudnego terenu.

Bramki dla ASZ zdobyli: Skuciński 4, Ziółkowski 6, Rusin 1, Stefanie 9 (7 z rzutów karnych), Małecki 2, Kruchkou 3, Bekisz 4, Banaś 1.

Na pochwałę zasługują bramkarze, a w szczególności Krzysztof Kozłowski, który w najważniejszym fragmencie meczu obronił dwa rzuty sam na sam po kolei – nie pozwalając tym samym wyjść na prowadzenie ASPR Zawadzkie w ostatniej minucie spotkania.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza