To miłe być podziwianą i uważaną za piękną. Wybory Miss PSW.

tekst: Ola Majewska  video: Zbyszek Maciejuk

Wybory Miss PSW to już właściwie tradycja. Każdego roku do „walki” o ten tytuł stają najpiękniejsze studentki bialskiej uczelni. Nie inaczej było i w tym roku. Choć żadnej z pań urody i uroku nie brakowało, zwyciężyć mogła tylko jedna…
Najpiękniejszą studentką PSW w tym roku wybrana została Izabela Turuta, studentka III. roku Bezpieczeństwa Narodowego. – Nie spodziewałam się tego, chyba to jeszcze do mnie nie dociera, ale jest cudownie! Będę się starała jak najlepiej reprezentować uczelnię, również na ogólnopolskich wyborach Miss PSW – mówiła zwyciężczyni chwilę po ogłoszeniu wyników.
Nowa Miss PSW zapewnia, że tytuł zobowiązuje i zapowiada jednocześnie, że dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej i jak najszerzej promować uczelnię. Iza Turuta zachęcała również do studiowania w Państwowej Szkole Wyższej, bo jak podkreślała, nauka tu przyniesie wiele korzyści.
Tegoroczna gala w auli PSW zgromadziła tłumy! To cieszy zarówno organizatorów, jak i same uczestniczki, które zgodnie podkreślają, że to miłe być podziwianą i uważaną za piękną. Dlaczego dziewczyny zdecydowały się na udział w tym niezwykłym konkursie? Jedne chciały udowodnić sobie/ komuś, że są piękne, inne chciały po prostu zobaczyć jak to jest brać udział w konkursie piękności, ale wszystkie zgodnie podkreślają, że wybory Miss PSW traktują jak dobrą zabawę i okazję do nawiązania nowych i (oby) długotrwałych przyjaźni.
W konkursie w sumie wzięło udział 10 studentek. Przygotowania do gali trwały właściwie od pół roku, ale najintensywniejsze były ostatnie dwa tygodnie. Jak podkreśla Adam Artymiuk, przewodniczący samorządu studenckiego PSW, ogromne ukłony należą się sponsorom, bez których całe przedsięwzięcie byłoby zdecydowanie skromniejsze.
Podczas gali poza tytułem Miss przyznano również dwa tytuły wicemiss, miss publiczności oraz tytuły sponsorskie.

Pierwszą wicemiss i miss beauty PSW została wybrana Valeria Yakimovich. Druga wicemiss to Maryia Klymchuk. Miss pięknych włosów i miss publiczności trafiły do Katarzyny Dymowskiej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza