Jeszcze dziś będą symbolicznie rządzić miastem. Trwają Juwenalia 2017

We wtorek studenci bialskich uczelni PSW i AWF przejeli symboliczne klucze do bram miasta. Teraz przez dwa dni miasto będzie należało do nich. Ale nie było łatwo – reprezentanci bialskich żaków musieli rozegrać pojedynek w popularną grę komputerową FIFA 2017. Na dużym ekranie umieszczonym przed wejściem do bialskiego urzędu, licznie zgromadzeni studenci mogli obserwować jak przebiega rywalizacja. Po krótkim ale zaciętym meczu 1:0 wygrali prezydenci miasta. Jednak powołana w trybie natychmiastowym “komisja śledcza” stwierdziła, że gracze z urzędu byli na “dopingu” i nie wyjaśniając do końca na jakim, ogłosili wygraną młodzieży walkowerem.
To już po raz trzeci przekazanie klucza do bram miasta Biała Podlaska bialskim studentom przebiegało w formie sportowej rywalizacji na wesoło.

Barwny i głośny orszak cieszących się pielęgniarek, mutantów, dziewczynek z warkoczykami i niezlicznie barwnych postaci udał się przy akompaniamencie dynamicznej muzyki do amfiteatru. Tam bialscy żacy mogli kontynuować świętowanie. Na scenie można było zobaczyć i posłuchać takich wykonawców jak: KĘKĘ, PALUCH, TABU.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza