Areszt dla 31-latki. Podejrzana o próbę zabójstwa swojego brata.

 

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, wobec 31-letniej mieszkanki gm. Rokitno. Kobieta podejrzewana jest o usiłowanie zabójstwa swojego brata. Do zdarzenia doszło po wcześniejszym wspólnym spożywaniu alkoholu. W chwili zatrzymania miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek,  w jednej z miejscowości na terenie gminy Janów Podlaski. Jak ustalili funkcjonariusze 31-letnia mieszkanka gm. Rokitno, kilkukrotnie ugodziła swojego brata nożem kuchennym w okolice szyi i karku.  Do zdarzenia doszło po wcześniejszym wspólnym spożywaniu alkoholu. Obecny  na miejscu świadek zapobiegł dalszej agresji kobiety oraz odebrał jej nóż.  Po tym  31-latka uciekła z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze, którzy natychmiast dotarli pod wskazany adres, w trakcie prowadzonych czynności zatrzymali kobietę. Znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badane wykazało 1,9 promila alkoholu w jej organizmie. 31-latka trafiła do „policyjnego aresztu”, natomiast pokrzywdzony mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj Sad Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza