Kolejny sukces Piotra Wetoszki. Kolejny, tym razem złoty medal.

Kolejny, tym razem złoty medal, wzbogacił kolekcję trofeów Piotra Wetoszki. Funkcjonariusz Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej stanął na najwyższym podium II Mistrzostw Europy w nordic walking rozegranych w niemieckim Roding.

Dobra passa Piotra Wetoszki nie mija. Po kwietniowym Mistrzostwie Polski w Sztafecie Męskiej przyszedł czas na kolejne zawody, które odbyły się 20 maja w bawarskim miasteczku Roding. Polak był najszybszy na dystansie 10 km w kategorii do 35 lat.
W ogólnej klasyfikacji startujący w barwach miasta Biała Podlaska zawodnik zajął czwarte miejsce i był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w tych zawodach.

Przygotowania do zawodów trwały sześć miesięcy. Jak mówi złoty medalista, to pół roku codziennych treningów, niezależnie od pogody i harmonogramu służby. Ale po tym sukcesie Piotr Wetoszka wcale nie zamierza spocząć na laurach. Już teraz przygotowuje się do kolejnych zawodów. Tym razem Wetoszka stanie na starcie Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane 30 września w Legnicy i zmierzy się z dystansem 5 km.

Wszyscy trzymamy kciuki za kolejny sukces naszego kolegi i życzymy mu „połamania kijów”.

 

 

kom. Marzena Siemieniuk Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza