Tydzień wielkich wydarzeń- Dzień Dziecka w CINEMA3D

Z okazji Dnia Dziecka, CINEMA3D przygotowało mnóstwo wydarzeń specjalnych, nie tylko dla najmłodszych. Już od 26 maja, na wielkim ekranie dwie najbardziej oczekiwanej premiery filmowe: „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” oraz „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”. 1 czerwca pokaz przedpremierowy filmu „Wonder Woman”. Nie zabraknie również innych familijnych hitów oraz dodatkowych atrakcji, konkursów z nagrodami, filmowych gier i zabaw. 

Bogaty repertuar kina familijnego

Do kin wchodzi wyczekiwana przez wszystkich fanów filmowa animacja „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”. Opowieść o przygodach niebieskich bohaterów sprawdzi się jako niespodzianka dla każdego dziecka. Dla najmłodszych fanów Smerfów w barze kina dostępne są „smerfne” zestawy z figurkami bohaterów.

W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

Od 26 maja na wszystkich kinomaniaków  czeka kolejne spotkanie z kapitanem Jackiem Sparrowem w filmie „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Tym razem, szczęście mu nie sprzyja, a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze.

Na fanów fantasy czekają pokazy przedpremierowe filmu „Wonder Woman” o niesamowitych przygodach  Diany, księżniczki Amazonek wyszkolonej na niepokonaną wojowniczkę. W walce u boku ludzi w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy i swoje prawdziwe przeznaczenie.

W repertuarze nie zabraknie hitów filmowych dla dużych i małych widzów kinowych. Wciąż na ekranach hit sciente – fiction „Strażnicy Galaktyki vol. 2”, opowiadający historię grupy najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce, która penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord.

Ponadto zabawna historia z życia siedmioletniego Tima, w życiu którego pojawia się młodszy braciszek w animacji „Dzieciak rządzi”. Ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak według Tima jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu.

Natomiast film „Riko prawie bocian” zabiera widzów w niesamowitą, pełną przygód podróż małego wróbla Riko, który wierzy, że jest bocianem. W ślad za swoimi przybranymi rodzicami, wyrusza on w szaloną podróż do Afryki.

Dzień dziecka z atrakcjami

Oprócz pokazów przedpremierowych, premier i hitów filmowych w kinie nie zabraknie również atrakcji filmowych specjalnie z okazji Dnia Dziecka. Filmowe kolorowanki, malowanie buziek, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami – takie niespodzianki czekają na naszych najmłodszych widzów.

28 maja / Program Dnia Dziecka:

godz. 11:00 – 16:00

  • Strefa animacji ( Gry i zabawy z nagrodami)
  • Malowanie buziek
  • Smerfowa Wata cukrowa
  • Malowanie wioski smerfów

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza