Spotkanie z gwiazdą telewizji polskiej Jackiem Kurowskim.

„Piłka jest okrągła a bramki są dwie” – spotkanie z gwiazdą telewizji polskiej Jackiem Kurowskim.

Przeprowadził dziesiątki wywiadów z najlepszymi sportowcami świata. Twórca programu Oko w oko, gospodarz studiów olimpijskich, a także największych piłkarskich imprez mistrzostw świata i Europy. Początkujący triatlonista. Jak pisze o sobie na swoim blogu http://tatanawszystkielata.blogspot.com: „Niespełniony koszykarz, pracujący dziennikarz, ale przede wszystkim szczęśliwy tata”.

Jacek Kurowski jest autorem książki „ Andrzej Szarmach – diabeł nie anioł”. Wywiad-rzeka ze słynnym sportowcem, to historia z rodzaju „od zera do bohatera” oraz świetna okazja by poznać świat sportu „od kuchni”.  Ta książka to niezbędnik każdego fana polskiej piłki nożnej. Będzie można ją na spotkaniu zakupić i otrzymać autograf autora.

Spotkanie odbędzie się 30 maja 2017r. o godz.17.00 w Bibliotece Barwnej. Będzie to już niestety posumowanie XVIII edycji Bialskich Dni Książki Dziecięcej organizowanych ph.: „Łączy nas książka”. Cały projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza