Mistrzowie Polski z Białej Podlaskiej

Mistrz Polski Karol Biskupski i Mistrz Polski Michał Mil to finał zmagań zawodników Białej Podlaskiej klubu MKS ŻAK na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych w taekwon-do które odbyły się 19-21 maja w Głubczycach.

W walkach do 58kg, Karol Biskupski stoczył pięć pojedynków by sięgnąć po tytuł Mistrza Polski.  Analizując poprzedni sezon (brązowy medalista) jest duża szansa , że Karol w przyszłym sezonie zostanie powołany do kadry  Polski a już w sierpniu pojedzie na Mistrzostwa Świata.  Jego kolega z klubu Michał Mil natomiast popisał się iście perfekcyjnym przygotowaniem technicznym zdobywając złoty medal w kategorii układów stopni kup. Konkurencji wymagającej bardzo dobrego przygotowania technicznego. W tej konkurencji wystartowało  29 zawodników. Michał również  startował w walkach  do 64 kg z których 2 wygrał i 2 przegrał ostatecznie zajmując 6 miejsce na Mistrzostwach Polski.
Klub MKS ŻAK Biała Podlaska w klasyfikacji medalowej zajął 2 miejsce i zdobył 22 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego. Trenerzy klubowi Zbigniew Bujak VIII Dan i Zbigniew Kapela III Dan.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza