Szczep Harcerski „GENUS” w Białej Podlaskiej zdobywa miano Drużyn Odkrywców

materiał video nadesłany

Harcerze i harcerze starsi z II Szczepu Harcerskiego „GENUS” w Białej Podlaskiej zdobywają miano Drużyn Odkrywców realizując propozycję programową Programowego Ruchu Odkrywców ZHP „Odkrywcy źródeł”.

Programowy Ruch Odkrywców to ogólnopolski ruch programowo – metodyczny skupiający się na promowaniu dziedzictwa narodowego oraz wychowaniu obywatelskim. Harcerze realizując zadania, sięgali do korzeni odkrywając wiele wspaniałych historii.

Harcerze z 13 Bialskiej Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej „ASTUS” im. Ks. Barbasiewicza wraz z drużynową Elżbietą Mirończuk zrealizowali dwa zadania wykonując model Łazienek „Strzelca” ośrodka wodnego na Krznie oraz reportaż o „Pierogach perkowickich”.

Harcerze starsi z 20 Bialskiej Drużyny Starszoharcerskiej „SOLLERS” wraz z drużynowym Michałem Kasperukiem w ramach swoich zadań przygotowali szlak turystyczny rowerowo – samochodowy o Ks. Brzósce oraz reportaż o języku chachłackim.

Komendantka II Szczepu Harcerskiego „GENUS” w Białej Podlaskiej

phm Marta Pomorska HO

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza