KMP: Grzegorz Pietrusik już nie „p.o”. Bialska policja z nowym komendantem

 

Komenda Miejska Policji ma oficjalnie nowego szefa. Został nim podinspektor Grzegorz Pietrusik, który po odejściu nadkomisarza Jerzego Czebreszuka pełnił jego obowiązki. Oficjalne wprowadzenie nowego komendanta odbyło się 13 czerwca w obecności władz miasta, przedstawicieli służb mundurowych i duchowieństwa oraz instytucji współpracujących z policją. Wprowadzenia dokonał komendant wojewódzki insp. Paweł Dobrodziej.
Nowy komendant jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczął w 1994 roku, w VII. Komendzie Rejonowej Policji Warszawa – Praga Południe, gdzie zajmował stanowiska wykonawcze. Podinspektor Grzegorz Pietrusik od samego początku swojej pracy związany był z prewencją. Od 1998 roku zajmował stanowiska kierownicze. Najpierw jako komendant komisariatu Policji w Kodniu, później kierownik Referatu Dzielnicowych w komisariacie Policji w Terespolu. W 2005 r. został naczelnikiem Wydziału Prewencji w Terespolu, a w 2013 r. naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji w KMP w Białej Podlaskiej.  Od kwietnia 2015 roku był I. zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej odpowiedzialnym za pion prewencji.
Nowy bialski komendant odznaczony jest Srebrnym Medalem Za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza