tymoszynska-reklama

Prezydent wyróżnił najlepszych uczniów. Po raz 11. przyznano Złote Pióra

Czterdziestu czterech uczniów bialskich szkół wyróżniono za najlepsze wyniki w nauce i nagrody w ogólnopolskich olimpiadach i konkursach. Prezydent Dariusz Stefaniuk przyznał także Diamentowe Pióro Konradowi Dziarmadze z ZSZ nr 2, który wcześniej dwa lata z rzędu otrzymywał prezydenckie wyróżnienie.

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro” 2017

Szkoły Podstawowe:

1. Sylwia Aleksandra Węgiełek – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
2. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
3. Ignacy Jan Siłuszyk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
4. Jan Maksymiuk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
5. Michał Tomaszewski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
6. Karolina Zieniuk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
7. Patrycja Czebreszuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
8. Anna Martyniuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
9. Jakub Malczewski – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
10. Miłosz Chilewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
11. Weronika Monika Dzięcioł – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
12. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
13. Dawid Józef Kozłowski – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
14. Bartosz Hołownia – Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
15. Karolina Biegajło – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
16. Jakub Sobolewski – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
17. Maciej Jan Stola – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
18. Magdalena Panek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
19. Krzysztof Onyszczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
20. Aleksandra Łukaszuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
21. Mateusz Jan Korniluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej

Gimnazja:

1. Karol Jan Fedoruk – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
2. Łukasz Karol Baranowski – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
3. Alicja Ochrymiuk – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
4. Gabriela Kosińska – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole szkół z Oddziałami Integracyjnymi
5. Szymon Dudek – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole szkół z Oddziałami Integracyjnymi
6. Lena Popławska – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole szkół z Oddziałami Integracyjnymi
7. Anna Weronika Styś – Publiczne Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
8. Zuzanna Dominika Topyłło – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
9. Ina Stefaniuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
10. Julia Stanisława Róg – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
11. Joanna Maria Kuzko – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
12. Katarzyna Julia Chudek – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
13. Damian Borysiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
14. Marcelina Żurek – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
15. Klara Maria Chwaluk – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
16. Maksymilian Turuk – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
17. Weronik Chwaluk – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
18. Laura Olejniczak – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
19. Anna Zazula – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
20. Dominika Walasek – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. Igor Szołucha – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
2. Marta Melaniuk – II Liceum Ogólnokształcące i. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
3. Magda Wiktoruk – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Diamentowe Pióro”:

1. Konrad Dziarmaga – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Ola Majewska, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
kontakt@pulsmiasta.tv

NEWSLETTER

* Zapisując się do newslettera oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości drogą elektroniczną.