Tak wypchanego papierosami samochodu celnicy z Terespola dawno nie widzieli.

Tak wypchanego papierosami samochodu celnicy z Terespola dawno nie widzieli. Kierowca volkswagena próbował przemycić 5,5 tys. paczek wyrobów tytoniowych.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (23.06.). Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zdecydowali o szczegółowej kontroli auta, za kierownicą którego siedział 25-letni obywatel Białorusi. Mundurowi podejrzewali, że samochodzie mogą się znajdować wyroby akcyzowe. Gdy w ruch poszły śrubokręty, szybko okazało się, że mieli rację. Papierosy były wszędzie – w drzwiach, podłodze, butli gazowej, dachu, zbiorniku, progach, panelu, siedzeniach i kole zapasowym.

Pomimo oczywistych faktów 25-latek nie przyznał się do przemytu. Mężczyzna twierdził, że z papierosami nie miał nic wspólnego i nie wie jak znalazły się w jego aucie.

Przemytnikowi grozi grzywna oraz przepadek samochodu.

This slideshow requires JavaScript.

Rzecznik prasowy

Marta Szpakowska

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza