30 czerwca rusza I nabór wniosków na Mieszkanie Plus w Białej Podlaskiej

30 czerwca rusza I nabór wniosków na Mieszkanie Plus w Białej Podlaskiej. Wnioski można złożyć przez internet, ale pracownicy Zakładu Gospodarki Lokalowej oferują tez pomoc w wypełnieniu dokumentu. Biała Podlaska jako pierwsza przystąpiła do realizacji rządowego programu Mieszkanie plus.

Prawdopodobnie już za rok władze Białej Podlaskiej wręczą pierwsze klucze do lokali z programu Mieszkanie +. Budowa idzie pełną parą. Od końca czerwca chętni mogą składać wnioski o mieszkanie przez internet. Wystarczy kliknąć w odpowiednią zakładkę na stronach bialskiego Zakładu Gospodarki Lokalowej i wypełnić formularz.

Tu nie liczy się kolejność zgłoszeń. Ci, którzy nie mają dostępu do internetu, także mają szansę na Mieszkanie Plus. To jednak tylko pierwszy etap, który pozwoli poznać preferencje chętnych na ten program.

Pierwszy etap potrwa do końca roku. Powstanie 186 mieszkań od 45 do 55 metrów2. Czynsz będzie wynosił około 350 zł, a koszt wynajmu od 10 do 12 zł za metr kwadratowy

Materiał w TVP Lublin

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza