Ruszają piątkowe koncerty na Placu Wolności. Na początek Joanna “Soul” Wołoczko

Joanna “Soul” Wołoczko z zespołem rozpoczęła 30 czerwca o godz. 20 piątkowe koncerty na Placu Wolności. Na wydarzenie już trzeci rok z rzędu zaprasza popularny muzyk i wokalista Janusz Maleńczuk. Inicjatywę promującą miejskie i lokalne zespoły zapoczątkował w 2015 roku prezydent Dariusz Stefaniuk.

Joanna Wołoczko jest wokalistką, kompozytorką i producentką. Urodziła się w Białej Podlaskiej i zyskała sobie opinię białej kobiety o murzyńskim głosie. Specjalnizuje się w głębokich, czarnych brzmieniach: neo-soulu, hip hopu, funku, r’n’b. W swojej muzyce łączy mocne oldschoolowe beaty z okrągłymi, wyrafinowanymi i zmysłowymi melodiami.

Piątkowe koncerty będą odbywały się co tydzień, przez całe wakacje. Początek o godz. 20.00. Dobrej muzyki na żywo będzie można słuchać z wygodnych leżaków lub na ustawionych przed sceną paletach.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza