To kontynuacja, a nie rewolucja. Gabinet prezydenta z nowym dyrektorem.

– To bardzo pracowita osoba – mówi o nowej dyrektor swojego gabinetu Dariusz Stefaniuk. Agnieszkę Golik-Małkowską, dotychczas pełniącą tę funkcję, zastąpi Gabriela Janicka – dotychczasowa naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Biała Podlaska. Tym samym potwierdzają się nasze wczorajsze informacje.

Gabriela Janicka, jak zapewnia prezydent Stefaniuk doskonale zna urzędników i bardzo dobrze orientuje się w sprawach samego urzędu. Na wcześniejszym stanowisku  – naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej zastąpiła Romana Siekierkę.

– Pani Gabriela sprawdziła się doskonale na poprzednim stanowisku, myślę, że to obecne jest kolejnym wyzwaniem, jakie przed nią stawiamy i jestem pewny, że świetnie sobie z nim poradzi. Jest to osoba niezwykle pracowita i kompetentna – zapewnia Stefaniuk.

Co z poprzedniczką?

Agnieszka Golik-Małkowska, jak informuje prezydent Dariusz Stefaniuk – na swoim stanowisku pracowała do 30 czerwca, zgodnie z umową. Teraz przenosi się do Warszawy, gdzie znalazła nową pracę. Jak zapewnia Dariusz Stefaniuk zmiana na stanowisku dyrektora gabinetu wynika tylko i wyłącznie z tego, że Agnieszka Golik-Małkowska wybrała po prostu lepszą ofertę pracy. Jak dodaje włodarz miasta – miała do tego prawo.

Stanowisko obsadzono niejako z urzędu, bez konkursu, bo jak wyjaśnia prezydent, nie było potrzeby rozpisywania takiego konkursu. To chyba pierwszy dyrektor gabinetu, który jest z urzędu, a nie z zewnątrz – dodaje Stefaniuk.

W tej chwili funkcję naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej przejęła Katarzyna Jędrzejczyk – kierownik referatu Ochrony Środowiska. Jak zapewnia prezydent Dariusz Stefaniuk – dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyłonić następczynię pani Janickiej.

– Pracę pani Golik oceniam bardzo dobrze, była to osoba bardzo zaangażowana w sprawy urzędu, ale naturalną rzeczą jest, że wybrała ofertę, która w jej przekonaniu będzie dla niej lepsza. Zmianę na stanowisku dyrektora gabinetu traktujemy jako kontynuację, a nie rewolucję – dodał Stefaniuk.

Gabriela Janicka obowiązku dyrektora gabinetu prezydenta pełnić będzie od 3 lipca 2017 roku.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza