Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Dwa poważne wypadki drogowe.

Wczoraj po południu na terenie powiatu bialskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. Przed godziną 15:00 w miejscowości Woskrzenice Duże, kierująca samochodem osobowym marki VW Passat zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym oraz jadącą za nim osobówką. Przed godz. 17:00 w miejscowości Witulin, doszło do wypadku z udziałem motocykla. W wyniku zdarzeń do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby. Policjanci ustalają okoliczności wypadków oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. 

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godz. 15:00 na drodze krajowej K-2 w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW, 57-letnia mieszkanka gm. Piszczac zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Daf. Drugim autem kierował 46-letni mieszkaniec powiatu opolskiego. Po tym auto 57-latki uderzyło w kolejny samochód, osobowego VW-na, który  jechał za cysterną. Trzecim autem uczestniczącym w zdarzeniu kierował 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kierująca VW-em oraz pasażerka drugiego auta osobowego. W wyniku zdarzenia droga krajowa była zablokowana, a ruch dla aut osobowych odbywał sie wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

Do kolejnego zdarzenia doszło przed godz. 17:00 w miejscowości Witulin. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem 27-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, w trakcie manewru wyprzedzania, uderzył w bok skręcającego na teren posesji samochodu osobowego marki Audi.Samochodem kierował 19-latek z gm. Leśna Podlaska W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem i przewieziony został do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo Na drodze.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza