Będą wyrzucać foteliki przy centrach handlowych, ale czy w Białej?

Przed nami nietypowa akcja, mająca na celu promowanie bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Mówiąc krótko i treściwie akcja „SUPERFOTELIK”. W kilku miastach w Polsce będą przeprowadzane spontaniczne inspekcje fotelików np. pod supermarketami. Biała Podlaska ma szanse na organizację takiego wydarzenia.

Należy zaprosić organizatorów do odwiedzenia naszego miasta, pisząc komentarz pod filmem na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=wddMbgyWfbk

Czasu zostało bardzo niewiele, więc nie ma na co czekać!

O organizację akcji w Białej  warto powalczyć. Każdy rodzic będzie miał okazję skorzystać z porady profesjonalistów. Specjalna ekipa fotelik.info sprawdzi czy fotelik naszego dziecka jest prawidłowo dopasowany do jego wzrostu i do naszego auta. Ponadto będzie można skorzystać  z porad profesjonalistów w zakresie doboru fotelików, a także takowy zakupić.

Jeśli okaże się, że fotelik, w którym wozimy naszą pociechę nie spełnia należycie swoich funkcji, a my zostaliśmy mówiąc kolokwialnie „nabici w butelkę” przez wcześniejszego sprzedawcę, ekipa fotelik.info wyrzuci taki fotelik i z pewnością doradzi, jak na przyszłość nie popełniać błędów i wybierać właściwe produkty.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza