Zapytaj o fundusze europejskie. Otwarte spotkanie w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej chcielibyśmy informuje o spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 18 lipca br. w godz.10:00 – 13:00 w Filii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, ul. Warszawska 14, sala audiowizualna nr 8.

Tematem spotkania będzie „Podejmowanie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich”, na którym będą obecne instytucje, które ogłaszają nabory wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie ma charakter otwarty i jest skierowane do osób fizycznych po 30 roku życia zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Zapisy na spotkanie przeprowadza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej pod numerem telefonu: 83 343 58 44 lub drogą elektroniczną na adres: bialapodlaska@feu.lubelskie.pl Liczba miejsc ograniczona.

W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub zapraszam do osobistej wizyty w Lokalnym Punkcie Informacyjnym w Białej Podlaskiej, ul. Warszawska 14, III piętro, pokój 307.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza