Zawody strzeleckie policjantów

Dwadzieścia trzyosobowych drużyn stanęło do rywalizacji w zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. W zorganizowanych na terenie strzelnicy Fundacji „Guardian” zawodach uczestnicy walczyli w konkurencjach: indywidualnej oraz grupowej. I miejsce drużynowo zajęli emeryci policyjni, natomiast w punktacji indywidualnej najwyżej uplasował się st. sierż. Kamil Markowski-Sidoruk funkcjonariusz Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego bialskiej komendy.  

Zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej odbyły się na strzelnicy Fundacji „Guardian” znajdującej się na terenie byłego lotniska w Białej Podlaskiej.  Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka i Prezydenta Miasta  Biała Podlaska Pana Dariusza Stefaniuka. Do zmagań przystąpiło 20 trzyosobowych drużyn  złożonych  z przedstawicieli poszczególnych wydziałów bialskiej  komendy i podległych komisariatów, w tym drużyna kobieca, a także 3 drużyny emerytów służb mundurowych oraz drużyny reprezentujące: Zakład Karny w Białej Podlaskiej, Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta w Białej Podlaskiej. W zawodach rywalizowała także drużyna reprezentująca Klub Strzelecki „Guardian”.

Turniej był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, ale również do zaprezentowania oraz doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich. Drużyny walczyły ze sobą w konkurencjach grupowej jak też indywidualnej. 

Po zaciętej walce, w konkurencji indywidualnej zwyciężyła drużyna reprezentująca Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych, drugie miejsce zajęła drużyna z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim, trzecią lokatę zajęli funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.  W punktacji indywidualnej najwyżej uplasował się st. sierż. Kamil Markowski-Sidoruk, funkcjonariusz Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego bialskiej komendy.  Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwali instruktorzy strzelectwa. 

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, natomiast uroczyste wręczenie pucharów odbędzie się podczas obchodów Święta Policji

This slideshow requires JavaScript.

Na zakończenie turnieju na wszystkich uczestników czekał bigos i  grochówka przygotowane przez Zakład Karny w Białej Podlaskiej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza