Strzał w dziesiątkę. Pierwsze urodziny strzelnicy Guardian.

 

Rok temu powstała fundacja GUARDIAN, która wydzierżawiła teren na bialskim lotnisku od Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej w celu rekonstrukcji istniejącej tam, byłej strzelnicy garnizonowej. Odnowiono wały, uporządkowano teren i powołano do życia Bialski Klub Strzelecki zrzeszony w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego. Klub ma licencję, magazyny broni i uzbrojenie. Jedno z głównych zadań stowarzyszenia to prowadzenie szkoleń strzeleckich

W niedzielę spotkali się na strzelnicy miłośnicy strzelectwa, władze stowarzyszenia, mieszkańcy Białej Podlaskiej na I urodzinach strzelnicy. Można było spróbować swoich sił w skutecznym trafianiu w cele pod okiem instruktorów bialskiego klubu. Pytani o atrakcyjność obiektu stwierdzają że: dotychczas trzeba było trenować w klubach w innych miejscowościach, a od roku wreszcie można to robić w naszym mieście.

Życzymy rozwoju i dalszych sukcesów w strzelectwie sportowym.

 

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza