Zderzenie na łuku drogi. Nie żyje 28 letni kierowca bmw. Policja apeluje o rozwagę na drogach.

Wczoraj na drogach powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych, w których śmierć poniosła jedna osoba, a dwie doznały obrażeń ciała. Do pierwszego ze zdarzeń doszło w miejscowości Neple, gdzie jadący motocyklem mężczyzna najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Po godz. 20:30 w Wiskach doszło do zderzenia pojazdów. Tu śmierć na miejscu poniósł kierowca BMW, natomiast kierowca drugiego auta przewieziony został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzeń oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17:00 w miejscowości Neple. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki MZ ETZ, 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, najechał na tył poprzedzającego go auta. Mężczyzna prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. Osobową skodą kierował 43-letni mieszkaniec gm. Piszczac. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu.

Po godz. 20:30 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego w miejscowości Wiski. Tu na łuku drogi doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu marki BMW, 28-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Kierowca drugiego pojazdu, osobowego seata, również 28-letni mieszkaniec gm. Piszczac przewieziony został do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Barbara Salczyńska-Pyrchla

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Ola Majewska, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza