Bułgar stracił auto

Przemyt ponad 1600 paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Terespolu. Sprawcą okazał się 52-letni obywatel Bułgarii.

W niedzielę (06.08.) na przejściu granicznym w Terespolu do odprawy celnej zgłosił się 52-letni obywatel Bułgarii na stałe mieszkający w Czechach. Mężczyzna nie zgłosił do odprawy nic ponad typowy bagaż towarzyszący zwykle podróżnym. Celnicy zdecydowali jednak o przeszukaniu osobowego mercedesa, którym poruszał się 52-latek. Pojazd został skierowany do budynku, w którym odbywają się szczegółowe kontrole. Tam okazało się, że samochód był wypełniony papierosami. Mundurowi wydostali je m.in. z drzwi, siedzeń, ścian bocznych a nawet przestrzeni na drążek zmiany biegów. Poproszony o wyjaśnienia mężczyzna odmówił współpracy z funkcjonariuszami.

Obywatel Bułgarii usłyszał zarzut przemytu. Funkcjonariusze zajęli papierosy
i samochód,  w którym były ukryte. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna i przepadek mienia.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza