Niezabezpieczona studzienka. O włos od tragedii obok kąpieliska w Chotyłowie.

 

Na terenie przyległym do popularnego kąpieliska w miejscowości Chotyłów doszło do nieszczęśliwego wypadku. Rodzina wychodząca z kąpieliska, na parkingu na sekundę straciła z oczu swoją 2 letnią córeczkę. Okazało się że dziewczynka wpadła w niezabezpieczoną studzienkę wypełnioną wodnymi nieczystościami. Tylko natychmiastowa reakcja matki, która zauważyła obok miejsca gdzie ostatnio widziała córeczkę – wlot studzienki pozwoliła uratowałać małą dziewczynkę. Córeczka była już w środku studzienki całkowicie zanurzona  w wodzie. Matka chwyciła ją za włosy i wyciągneła na powierzchnię. Wezwano policję i karetkę pogotowia.

 

Dziewczynka w stanie przytomnym z problemami z oddychaniem została zabrana do bialskiego szpitala. Wezwano także śmigłowiec pogotowia ratunkowego. Policja w tej chwili bada miejsce zdażenia. Wiadomo że studzienka nie była właściciwe zabezpieczona i właściciel terenu może odpowiadać za narażenie osoby na utratę życia lub zdrowia.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza