KOLOR FEST po raz pierwszy w Białej Podlaskiej!! Kolorowy Piknik Rodzinny.

Za nami wiele pokazów filmowych, koncertów a przed nami kolejny sezon wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Na początek chcemy mieszkańcom Białej Podlaskiej zaproponować Kolorowy Piknik Rodzinny (9.09.2017 r.). Dlaczego kolorowy? O tym już za chwilę.

W programie na początek Festiwal Baniek Mydlanych, który rozpocznie się o godzinie 15.00. Tysiące baniek w powietrzu, pokazy, strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców, ogółem doskonała zabawa dla wszystkich!

Kolorowo, bo…. KOLOR FEST po raz pierwszy w Białej Podlaskiej!! Przed nami najbardziej kolorowa zabawa  zainspirowana świętem radości Holi, która polega na obrzucaniu się kolorowym proszkiem ze swoimi znajomymi. Festiwalowi kolorów towarzyszyć będzie muzyka najlepszych DJów.

W programie nie może zabraknąć grup wokalnych Bialskiego Centrum Kultury, które zaprezentują się podczas Kolorowego Koncertu od godziny 17.00 na terenie przy fontannie w Parku Radziwiłłowskim.

Na zakończenie Pikniku o godzinie 20.00 już po raz drugi w Białej Podlaskiej odbędzie się Night Skating. Wszystkich wielbicieli rolek zapraszamy na nocny przejazd ulicami miasta.

materiał promocyjny BCK

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza