Według Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej zwolnienie Marka Treli zgodne z prawem.

Przed sądem pracy w Białej Podlaskiej zapadł dzisiaj  wyrok w sprawie Marka Treli, byłego prezesa janowskiej stadniny koni arabskich. – Sędzia Waldemar Bańka oddalił powództwo Marka Treli . Były prezes stadniny  wniósł pozew do sądu po odwołaniu go w lutym 2016 roku z funkcji prezesa stadniny. Domagał się przywrócenia go na stanowisko lub zapłaty zadośćuczynienia za bezprawne zwolnienie w wysokości ponad 30 tys. zł.

W trakcie procesu Trela wycofał się z wniosku o powrót do pracy. Odwołąny fachowiec pracuje obecnie jako główny menadżer stadniny W’rsan w Abu Dhabi i nie wyobraża sobie powrotu na dawne stanowisko.  Były prezes nie jest zaskoczony ani rozczarowany decyzją sądu. – jak twierdzi jego głównym celem było to, by poznać prawdziwe przyczyny zwolnienia.

Marek Trela zapowiedział także, że nie będzie odwoływał się od tego wyroku.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza