Zapraszamy na Dni Patrona Miasta św. Michała Archanioła. Zapoznaj się z programem.

Prezydent Miasta Dariusz Stefaniuk oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego serdecznie zapraszają na Dni Patrona Miasta św. Michała Archanioła. 
Szczegóły dotyczące programu dostępne są na plakatach zapowiadających wydarzenie.

1 października na Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego odbędzie się Wielka Gala Finałowa Dni Patrona Miasta, podczas której nie tylko zostaną podsumowane propozycje inwestycji do budżetu obywatelskiego na 2018 rok, ale gwiazdą wieczoru będzie REPREZENTACYJY ARTYSTYCZNY ZESPÓŁ WOJSKA POLSKIEGO w pełnym, 120 (stu dwudziesto) osobowym składzie: chór, balet, orkiestra, soliści, który zaprezentuje się w ponad dwugodzinnym widowisku artystycznym.

WSTĘP na koncert jest BEZPŁATNY.
Jednakże, aby zapewnić porządek organizacyjny i komfort odbioru koncertu, organizatorzy koncertu zapraszają Wszystkich chętnych do odbioru bezpłatnych wejściówek w Punkcie Informacji Kulturalnej Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Warszawskiej 11 od poniedziałku 11 września 2017 r. od godz. 9.00. Oferta ważna do wyczerpania wejściówek. Liczba miejsc ograniczona.
Gorąco zapraszamy.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza