“Biała Pozytywka” z kolejną inicjatywą – “Lektura jakiej nie omawialiśmy”

“Lektura jakiej nie omawialiśmy” to kolejny projekt stowarzyszenia “Biała Pozytywka”. Jeżeli jesteś seniorem powyżej 60. roku życia to ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie.

Dla uczestników projektu przewidziano działania związane z obszarem kultury takie jak: wyjazdy do teatru na spektakl “Mistrz i Małgorzata”, zwiedzanie teatru, warsztaty, spotkanie integracyjne oraz utworzenie klubu dyskusyjnego pod nazwą „Biała Pozytywka – Bliżej Kultury”.

Seniorzy mogą składać dokumenty do 5 października. Formularz i regulamin są dostępne w wypożyczalni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Warszawskiej 12a.

Projekt będzie realizowany w partnerstwie z Bialskim Centrum Kultury
im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Miejską Biblioteka Publiczną w Białej Podlaskiej. Inicjatywę dofinansowano z funduszy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz lokalnych sponsorów.

 

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza