Ruszają Dni Patrona Białej Podlaskiej. Wiele atrakcji dla osób w różnym wieku.

Tegoroczne Dni Patrona otworzy już tradycyjnie Jarmark Michałowy. 22 i 23 września na placu Wolności pojawi się ponad 60. wystawców z całej Polski. Zwieńczeniem świętowania będzie z kolei wyjątkowy koncert, który odbędzie się 1 października w hali AWF przy ul. Marusarza.

W programie Dni Patrona 2017 nie zabrakło atrakcji dla osób w każdym wieku. Oprócz weekendowego jarmarku odbędzie się kolejny rajd rowerowy do Romanowa (24 września), a także turniej piłkarski służb mundurowych o puchar prezydenta (22 września).

Zgodnie z tradycją w dzień wspomnienia patrona św. Michała Archanioła weźmiemy udział w uroczystej mszy i sesji miejskiej rady, podczas której zostaną przyznane tytuły honorowych i zasłużonych obywateli Białej Podlaskiej (29 września).

Święto miasta będzie również okazją do oficjalnego, symbolicznego odsłonięcia wielkiego muralu, który powstaje na kamienicy “pod wieszczami” przy ul. Narutowicza. Wydarzenie uświetni koncert młodzieży z Bialskiego Centrum Kultury i chóru “Echo Podlasia” oraz kolejna edycja nightskateingu (30 września).

Zwieńczeniem Dni Patrona będzie wielki koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w pełnym składzie. Występ w hali AWF przy ul. Marusarza 8 poprzedzi ogłoszenie wyników drugiej edycji budżetu obywatelskiego.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza