Joga Totalna w klubie FORMA. Warsztaty z Katarzyną Enerlich –pisarką, miłośniczką jogi.

Joga do doskonały sposób na poznanie swojego ciała, odprężenie i skuteczną walkę z wszechobecnym stresem. W jedynym bialskim Klubie tylko dla kobiet zajęcia te odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek. Doświadczona instruktorka zadba o znakomite samopoczucie w trakcie i po zajęciach. Zespół FORMY serdecznie zaprasza do rezerwacji zajęć.

Obecnie Klub Fitness FORMA organizuje warsztaty Joga Totalna z Katarzyną Enerlich –pisarką, miłośniczką jogi, natury i życia pełnego pasji. Autorka ma na koncie wiele książek m.in. serię Prowincja pełna marzeń. Ta opowieść przedstawia proste życie na prowincji, siłę kobiet i sztukę uważności w codzienności.

Warsztaty odbędą się 28.10.2017 w Klubie przy ulicy Łomaskiej 20A.

W programie przewidziane są sesje asan z relaksacją, warsztaty kosmetyczne, spotkanie autorskie oraz wegański poczęstunek.

Miłośników jogi, zdrowego stylu życia oraz wewnętrznego rozwoju zapraszamy do rezerwacji miejsc w recepcji Klubu lub mailowo na adres recepcja@klubforma.pl

 

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza