tymoszynska-reklama

Drużyna Dmitrija Tichona rozbiła na własnym boisku Anilanę Łódź

AZS AWF Biała Podlaska powrócił na zwycięską ścieżkę w wielkim stylu!

W sobotni wieczór drużyna Dmitrija Tichona rozbiła na własnym boisku Anilanę Łódź, odnosząc czwartą wygraną w bieżących rozgrywkach. Anilana Łódź na pierwsze minuty meczu rzuciła wszystkie siły. Tych zabrakło im już po kwadransie. Tylko 15 minut bowiem trwała wyrównana walka na parkiecie przy Marusarza. W tym czasie łodzianie nawet prowadzili (3:2, 6:4) a pierwszą „kwartę” spotkania zakończyli przegrywając zaledwie 7:8. AZS AWF Biała Podlaska szybko zaczął budować swoją przewagę, która już po 20′ wynosiła cztery trafienia. Do przerwy ekipa Dmitrija Tichona prowadziła 16:10, co zwiastowało kolejny triumf w nowym sezonie. Po przerwie w bialskiej hali trwała egzekucja. Wyrównany początek drugiej połowy, w którym Anilana próbowała utrzymać się w grze (19:13, 20:14), tylko rozwścieczył gospodarzy. Ci na 10-bramkowe prowadzenie wyszli na niespełna kwadrans przed końcem (27:17). Końcówka, od stanu 29:19, była w wykonaniu biało-zielonych imponująca. Gospodarze odnieśli najwyższe zwycięstwo w sezonie, dzięki czemu po pięciu kolejkach sezonu 2017/2018 plasują się na ligowym podium. 14 października o 18:00 bialczanie zagrają w Końskich z KSSPR-em. AZS AWF Biała Podlaska – Anilana Łódź 36:20 (16:10) AZS AWF: Chmurski, Adamiuk, Kozłowski – Ziółkowski 7, Stefaniec 7, Bekisz 6, Kruczkow 5, Warmijak 3, Banaś 3, Wołyncew 2, Kandora 1, Nowicki 1, Urbaniak 1, Wańkowicz.