“Metamorfoza Mama – 2 edycja” A wszystko po to, by Mamy „narodziły się na nowo”.

Bycie Mamą – to niełatwe zadanie.

Bycie aktywną mamą – to zadanie o wiele trudniejsze.

Dlaczego? – ponieważ czasu dla siebie przy malutkim dziecku jest jak na lekarstwo… Wierzymy jednak, że przy odrobinie chęci

i wytrwałości można osiągnąć wszystko.

“Metamorfoza Mama” jest projektem skierowanym do Mam mieszkających w Białej Podlaskiej i okolicach, które urodziły ostatnie dziecko 3-36 miesięcy temu.

Celem akcji jest zapewnienie właściwego wsparcia młodym Mamom, które często po okresie ciąży i po porodzie nie mają możliwości, aby zadbać o siebie.

Okres ciąży często wiąże się ze znacznymi zmianami w wyglądzie kobiety. Niejednokrotnie są to zmiany, których Mamy nie potrafią zaakceptować. Przez nie czują się źle, a jednocześnie nie umieją same osiągnąć zadowalających efektów. Pierwsze pół roku życia niemowlęcia jest okresem bardzo wymagającym i wyczerpującym. Wprowadza zupełnie inny tryb życia niż dotychczas.

Mamy często skupiają się wyłącznie na zaspokajaniu potrzeb dziecka, zapominając całkowicie o sobie. Zdarza się, że otoczenie i społeczeństwo nie pomaga, wywierając presję bycia matką idealną oraz świetnie wyglądającą kobietą – najlepiej od razu po wyjściu ze szpitala.

“Metamorfoza Mama” obejmuje zmiany zarówno w wyglądzie (cykle spotkań z wizażystką, fryzjerką, stylistką, brafitterką, dietetyczką, stomatologiem oraz trenerem personalnym) oraz polepszeniu poczucia własnej wartości (dzięki warsztatom z trenerem i psychologiem).

A wszystko po to, by Mamy „narodziły się na nowo”.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza