Dostał udaru w zamkniętej przyczepie kempingowej. Z pomocą przyszli policjanci

METADATA-START

Pod opieką specjalistów do zdrowia dochodzi 55-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Nieprzytomny mężczyzna znajdował się w zamkniętej przyczepie kempingowej. Aby dostać się do poszkodowanego, policjanci wyłamali drzwi przyczepy. Dzięki temu 55-latek trafił pod opiekę lekarzy. Sprawna reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godz. 21:00 w Białej Podlaskiej. Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został, o potrzebującym pomocy mężczyźnie. Z relacji zgłaszającej wynikało, że pokrzywdzony znajduję sie w zamkniętej przyczepie kempingowej. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policyjny.

Tam st. sierż. Mariusz Prokopiuk oraz st. post. Karol Raczuk potwierdzili zgłoszenie. W stojącej na placu budowy przyczepie kempingowej zauważyli mężczyznę, który nie reagował na wezwania. Z informacji przekazanych przez załogę karetki pogotowia wynikało, że jest to podejrzenie udaru.

Funkcjonariusze nie wahali się nawet chwili. Aby dostać się do poszkodowanego wyłamali drzwi. Wówczas 55-latek przekazany został znajdującej sie na miejscu załodze karetki pogotowia. Teraz mężczyzna dochodzi do zdrowia pod opieką specjalistów.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza