Tragedia przy wjeździe do Białej Podlaskiej. Nie żyje 23 letni kierowca

W piątek 03.11.2017r. około godz.22.20 Miejskie Stanowisko Dowodzenia PSP w Białej Podlaskiej dostało zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 812, na wysokości byłego lotniska, przed wjazdem do miasta Biała Podlaska. Na miejscu okazało się że doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych: Opel Astra – którym podróżowała jedna osoba i Toyota Land Cruiser , którym podróżowały dwie osoby.

 

W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierujący z Opla Astry, 23 letni mężczyzna. 2 osoby z drugiego pojazdu zostały zabrane do szpitala celem wykonania badań. Działania strażaków polegały na zabepieczenie miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby uwięzionej w samochodzie osobowym Opel Astra i ewakuacji na zewnątrz pojazdu a następnie przykazaniu osoby dla zespołu ratownictwa medycznego. Trasa przez co najmniej 3 godziny była zablokowana całkowicie, policjanci wyznaczyli objazdy.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza