Uważajmy na dzikie zwierzęta na drogach! Zderzenie z sarną.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godz. 1:30 na drodze krajowej K-63, w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, zjechał na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia  obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność na drogach!

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 1:30 w nocy, na drodze krajowej K-63, w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda, 45-letni obywatel Rosji, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która nagle wtargnęła na jezdnię, zjechał na pobocze oraz przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w betonowy przepust i przewróciło się. Jak ustalili policjanci kierowca samochodu był trzeźwy. W wyniku wypadku obrażeń ciała, doznały dwie osoby, pasażerowie pojazdu. Zginęło również zwierzę uczestniczące w zdarzeniu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Pamiętajmy: Dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Wiele zwierząt w starciu z samochodami ginie na drogach. Zniszczeniom ulegają pojazdy, ranni zostają ludzie podróżujący samochodami. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza