Remis z jednym z faworytów do awansu to niezły wynik osiągnięty przez piłkarzy Podlasia.

Po porażce w Nowym Targu Miłosz Storto mówił, że jego podopieczni koniecznie muszą pokonać Stal Rzeszów, by poprawić sobie humory przed nadchodzącą przerwą zimową. Wygrać się nie udało, ale remis z jednym z faworytów do awansu to niezły wynik osiągnięty przez piłkarzy Podlasia.

Faworyzowani goście od pierwszych minut chcieli narzucić swoje warunki gry. 1:0 dla Stali mogło być już w 6. minucie. Sławomir Szeliga obsłużył podaniem Michała Marczak, lecz ten trafił tylko w słupek. Były zawodnik m.in. Broni Radom groźnie uderzał także w 13. minucie, ale tym razem zatrzymał go Luka Gugeszaszwili. Podlasie nastawiało się na kontry, jednak zbyt często nie przedostawało się pod bramkę Adama Wasiluka. Po stronie gości aktywny był Sebastian Brocki, lecz to Michał Marczak miał najlepszą okazję na gola. W 41. minucie rosły snajper przegrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem bialczan.

Od początku drugiej połowy gospodarze postanowili zagrać trochę odważniej. W 56. minucie uderzał Marcin Kruczyk, lecz Adam Wasiluk nie miał problemów ze skuteczną interwencją. Po chwili Podlasie miało jeszcze lepszą okazję, ale na tablicy wyników wciąż było 0:0. Rzeszowianie mocno liczyli na komplet oczek, jednak to nie był dzień Michała Marczaka iDaniela Koczona, przez co sobotnie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

W następnej kolejce Podlasie Biała Podlaska podejmie Resovię. Mecz odbędzie się wiosną 2018 roku.

Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów 0:0

Podlasie: Gugeszaszwili – Radziszewski (87′ Syryjczyk), Konaszewski, Łakomy, Pajnowski – Buzun (65′ Andrzejuk), Grajek (90′ Renkowski), Dmowski (81′ Nieścieruk), Komar – Kruczyk (81′ Kosieradzki), Wojczuk.

Stal: Wasiluk – Gil (74′ Maślany), Hordijczuk, Kordas, Szymański, Zięba, Reiman, Szeliga, Ceglarz (74′ Buszta), Brocki (59′ Koczon), Marczak (65′ Lisańczuk).

Żółte kartki: Mateusz Łakomy – Daniel Koczon, Adam Wasiluk.
Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce).

 

zródło

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza