Gramy „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Drodzy Przyjaciele!!!

Gramy w Polsce i na całym świecie!

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W Polsce funkcjonuje 3-stopniowy podział oddziałów noworodkowych ze względu na ich poziom specjalizacji. Większość oddziałów, zajmujących się dziećmi przychodzącymi na świat, to oddziały podstawowe, tzw. I oraz II stopnia referencyjności. III stopień to placówki wysokospecjalistyczne i kliniczne, na które trafiać mają dzieci z potrzebą intensywnej opieki medycznej i zaawansowanego leczenia. Taki III stopień wysokospecjalizowanej placówki jest w naszym bialskim szpitalu! Dzięki Fundacji WOŚP i bialskim wolontariuszom nasz fantastyczny zespół neonatologów może pracować na światowym poziomie.

Sztab Biała Podlaska 26. Finału WOŚP zwraca się z uprzejmą prośbą o współpracę, jak co roku przy nagłośnieniu Naszej Wspólnej Inicjatywy oraz działań z nią związanymi.

W załączeniu przesyłamy najważniejsze informacje, prosimy również o śledzenie naszych działań na facebooku
https://www.facebook.com/WO%C5%9AP-Bia%C5%82a-Podlaska-213520382056861/?ref=bookmarks

UWAGA – podajemy adres nowej siedziby sztabu: Szpital Domowy im. WOŚP, ul. Spółdzielcza 5
w Białej Podlaskiej.

 

Zapraszamy do współpracy. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną wosp.bp@onet.pl telefonicznie – sms 793 009 432 Marta Bąkowska oraz poprzez Facebook.

 

 

Z poważaniem

RIAD HAIDAR

Szef Sztabu

26. Finału WOŚP w Białej Podlaskiej

 

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza