Ambasadorzy Wschodu. To oni propagują wschodnie pogranicze

Ambasadorzy Wschodu wybrani. Na uroczystej gali w Janowie Podlaskim uhonorowano osoby, instytucje, firmy, które promują wschodnie pogranicze.
Jednym z laureatów jest Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Statuetki Ambasadora Wschodu przyznawane są w kategoriach: samorząd, biznes, projekt i turystyka.
Każdy z podmiotów ma promować region wschodni.
W tym roku w kategorii turystyka kapituła doceniła Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Kapituła konkursu oceniała wyjątkowość nominowanych, ale też ich rozpoznawalność
– w kraju i poza jego granicami. W kategorii “biznes” statuetka powędrowała do rąk przedstawiciela bialskiej firmy odzieżowej, która w swoich projektach inspiruje się podlaskimi krajobrazami.
Oprócz firm i turystycznych obiektów wyróżniono także samorząd miasta Supraśl i Festiwal Języka Polskiego w Szczebrzeszynie. Tytuł Honorowego Ambasadora Wschodu otrzymała pisarka
Barbara Wachowicz.
Gali Ambasadorów patronowali marszałkowie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza