Dołha – Gwałt i bestialskie morderstwo na 32 latku. Postawiono zarzuty.

 

W minioną niedzielę, w miejscowości Dołha odnalezione zostały zwłoki 32 letniego mężczyzny.

Wczoraj policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Lublina zatrzymali do sprawy cztery osoby. Zatrzymani to mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.

W niedzielne popołudnie dyżurny międzyrzeckiego komisariatu przyjął telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu zwłok młodego mężczyzny na terenie łąk w miejscowości Dołha. Na ciało denata natknęli się przypadkowi spacerowicze. Na miejsce udali się policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej oraz powiadomiony o zdarzeniu prokurator.

W trakcie oględzin miejsca zdarzenia funkcjonariusze ujawnili na ciele nieżyjącego mężczyzny liczne obrażenia. Sprawą zajęli się policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej oraz z komendy wojewódzkiej w Lublinie. Przesłuchali oni wielu świadków, wykonali szereg czynności procesowych i operacyjnych, przeanalizowali napływające informacje o zdarzeniu. Wytężona praca kryminalnych pozwoliła na wytypowanie czterech osób mogących mieć związek ze śmiercią 32-latka.

Dzisiaj troje z zatrzymanych, dwie kobiety i mężczyzna, doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim. To mieszkańcy Międzyrzeca Podalskiego w wieku 25, 31 i 38.
Dwie osoby usłyszały zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i gwałtu. Galina J. przyznała się do winy, złożyła wyjaśnienia. A Michał W. przyznał się do zabójstwa, nie do gwałtu.
Trzeciej osobie postawiono zarzut pomocnictwa w pozbawieniu wolności ze szczególnym udręczeniem, pobiciem, gwałtem i utrwaleniem wizerunku podczas czynności seksualnej.

Jak informuje prokuratura, trzeci podejrzany również przyznał się do winy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza