Sąd Rejonowy w Radzyniu zastosował areszt dla zabójców 32-latka

Dwoje zatrzymanych do sprawy znalezienia zwłok młodego mężczyzny na łąkach w miejscowości Dołha usłyszało w miniony wtorek prokuratorski zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ich ofiarą padł 32-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Trzecia zatrzymana osoba odpowie za pomocnictwo m.  in. w jego bezprawnym pozbawieniu wolności oraz pobiciu. Wczoraj decyzją sądu wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Od ubiegłej niedzieli policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Lublina intensywnie pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki posiadające liczne obrażenia znaleziono przypadkowo na terenie dołżańskich łąk.

Dzięki ogromnej pracy kryminalnych udało się wytypować i zatrzymać osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem. We wtorek dwojgu zatrzymanym przedstawiono w Prokuraturze Rejonowej w  Radzyniu Podlaskim zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Podejrzani to 25-latek i 38-latka, obydwoje z Międzyrzeca Podlaskiego. Zatrzymana także do sprawy 31-letnia mieszkanka tego miasta odpowie natomiast za pomocnictwo m. in. w bezprawnym pozbawieniu wolności ofiary i jej pobiciu.

W środę Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza