Wieczór wigilijny w tradycji chrześcijańskiej to czas pojednania i miłości

Caritas Diecezji Siedleckiej tegoroczną Wigilię dla osób w trudnej sytuacji materialnej i życiowej zorganizował 22 grudnia w Białej Podlaskiej i 23 grudnia 2017r. w Siedlcach. Przy słowach Ewangelii, modlitwy i śpiewie kolęd, uczestnicy spotkania wyczekiwali Narodzenia Pana Jezusa.

 

W Białej Podlaskiej spotkanie rozpoczęło się o godz. 11:00 w budynku organizacji przy ul. Warszawskiej 15. Poprowadził je ks. Andrzej Kubalski, Zastępca Dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej. Podczas Wieczerzy wigilijnej pojawiły się się na stole tradycyjne potrawy, m.in.: barszcz czerwony, karp smażony, wigilijna kapusta i kluski z makiem. Organizację Wigilii Caritas wspiera operator hal Selgros Cash&Carry, który przekazał produkty do przygotowania poczęstunku. W Białej Podlaskiej po kolacji wigilijnej jej uczestnicy mogli odebrać paczkę żywieniową na święta.

 

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza