Planujesz ślub i wesele i nie wiesz od czego zacząć? 14 stycznia 2018 Gala Ślubna

Planujesz ślub i wesele i nie wiesz od czego zacząć? W ciągu jednego dnia i w jednym miejscu załatwisz 99% rzeczy, które potrzebne będą Ci do ślubu, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne. 

14 stycznia 2018 roku w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej 8 odbędzie się XVII Wielka Gala Ślubna zorganizowana przez portal ślubno-weselny www.slubwbialej.plW poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez ok. 60 wystawców zapoznało się blisko tysiąc zwiedzających. Gala ślubna to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, a także wszystkich którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia. Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających specjalnie na targi ślubne. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy weselamówi Przemysław Trawicki z portalu Ślub w Białej, organizator targów.

Udział w konkursie o oprawę wesela będą mogły wziąć udział pary, które wypełnią kupon konkursowy otrzymany w dniu gali i wrzucą do urny na stoisku organizatora. Mamy również nagrody za 2 miejsce a co wchodzi w skład każdej z nich, można podpatrzeć na portalu w zakładce nagrody i regulamin. Ponadto proponujemy szereg konkursów w których będą do wygrania nagrody pakietowe składające się z kilku zniżek od różnych wystawców. Dlatego w tym roku nie trzeba nic zbierać, wycinać, spinać, wystarczy przyjść – dodaje organizator.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.

Dodatkowo, wszyscy odwiedzający nasze Targi otrzymają bezpłatnie przewodnik ślubny zawierający praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz adresy firm, które mogą być pomocne w tak ważnym dniu.

Targi ślubne rozpoczną się o godzinie 11 a zakończą ok. 18 a całe wydarzenie poprowadzi wodzirej Maciek.

Główną atrakcją targów są pokazy kolekcji ślubnych La Novii oraz Atelier Sylwii Redy a także garniturów od firmy Master Męski, które przyciągają tłumy zainteresowanych nowinkami w świecie mody. Dodatkowo wśród licznych atrakcji organizatorzy wymieniają koncert zespołu Mariall oraz innowacyjny pokaz iluzjonisty.

Więcej informacji na stronie http://www.slubwbialej.pl/targi-slubne/

 

Plan XVII Wielkiej Gali Ślubnej

11.00 Uroczyste otwarcie gali.
12.00 Pokaz garniturów Master Męski.
13.20 Pokaz iluzjonisty Mateusza Zalewskiego.
14.30 Pokaz garniturów Master Męski.
15.15 Pokaz mody ślubnej Atelier Sylwia Reda.
16.30 Koncert zespołu muzycznego Mariall.
17.00 Pokaz mody ślubnej Salon Sukien ślubnych La Novia.
17.30 Wręczenie nagród (nagroda główna, nagroda za 2 miejsce).
18.00 Zakończenie Gali. 

Jeden komentarz dla “Planujesz ślub i wesele i nie wiesz od czego zacząć? 14 stycznia 2018 Gala Ślubna”

  1. Roksana

    Trzeba zacząć między innymi od zarezerwowania dobrego zespołu, który będzie nam umilał zabawę. Ja gorąco polecam wszystkim The Good Sound. Świetny zespół, dba o świetną atmosferę, grają porywające kawałki i prowadzą całe wesele w profesjonalny sposób dobrze przy tym się bawiąc.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza