„Żyję pozytywnie” to kolejny projekt Stowarzyszenia Biała Pozytywka.

„Żyję pozytywnie” to kolejny projekt Stowarzyszenia Biała Pozytywka.
Spotkanie organizowane jest przy współpracy Centrum Handlowego RYWAL w Białej Podlaskiej. Tym razem Pozytywki skupiły się na profilaktyce uzależnień od alkoholu, narkotyków, papierosów i internetu, skierowanej do bialskiej młodzieży.

Nie będzie to jednak typowe spotkanie, ponieważ poprowadzi je GABRIEL FLESZAR wykonawca utworu m.in. „Kroplą deszczu”, w formie koncertu profilaktycznego wraz z wątkami ze swojego życia pt. „ Wolności oddać nie umiem”.

Oprócz gwiazdy pokaz pt. „Pierwsza pomoc w zatruciach”przedstawi Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej. Utwory związane z tematyką uzależnień w wykonaniu Janusza Maleńczuka podsumują to ważne dla bialskiej młodzieży wydarzenie.

Spotkanie zorganizowane 19 stycznia 2018 r. o godz. 10.00 jest dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza