To czwarte zwycięstwo bialczan w tym roku. KSZO Ostrowiec pokonany

 

AZS AWF Biała Podlaska wciąż bezbłędny. Podopieczni Dmitrija Tichona odnieśli czwarte w tym rok zwycięstwo, tym razem rozbijając na własnym parkiecie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32:20. Za tydzień konfrontacja liderów – AZS zagra w Tarnowie z SPR PWSZ.

Sobotnie spotkanie od początku przebiegało pod dyktando akademików. Siódemka z Ostrowca Świętokrzyskiego wyrównała stan meczu na 1:1, a w 7. i 9. minucie zdobywała bramki kontaktowe (4:3 i 5:4). Bialczanie powoli budowali przewagę, a kulminacyjny moment trwał aż kwadrans. Pomiędzy 13. a 29. minutą żaden z przyjezdnych nie znalazł recepty na defensywę AZS AWF. Z wyniku 7:5 zrobiło się aż 13:5, co w praktyce zamknęło emocje w tym starciu.

Po przerwie zawodnicy słynnego Mariusza Jurasika wrócili do lepszej dyspozycji. Udało im się zniwelować blisko połowę strat – po 40 minutach było zaledwie 19:14. AZS AWF wówczas zwarł szyki i w przeciągu kilku kolejnych fragmentów rozstrzygnął losy zawodów. W 47. minucie, po trafieniu Łukasza Kandory, podopieczni Dmitrija Tichona wygrywali 25:16. Po godzinie gry lider grupy B I ligi piłkarzy ręcznych triumfował 32:20.

17 lutego o godzinie 18:00 AZS zagra na wyjeździe z wiceliderem – SPR PWSZ Tarnów.

 

AZS AWF Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32:20 (15:7) AZS AWF: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski – Bekisz 6, Urbaniak 5, Ziółkowski 4, Wołyncew 3, Stefaniec 3, Banaś 3, Kandora 3, Warmijak 2, Kruczkow 2, Wańkowicz 1, Nowicki.

źródło: https://lubsport.pl/pilka-reczna/tarn…

 

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza