19-24 lutego: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów w Ośrodkach Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem (OPPP) w Siedlcach, w Białej Podlaskiej i w Łosicach w ramach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Caritas wzorem lat ubiegłych po raz kolejny zaprosiła do współpracy instytucje zajmujące się wsparciem w zakresie pomocy pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym. Dzięki tej inicjatywie możliwe było stworzenie wspólnego harmonogramu dyżurów specjalistów na co dzień pracujących w Ośrodkach Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie oraz Komendzie Miejskiej Policji odbywających się w siedzibie przy ul. Budowlanej 1.

– Zależało nam na stworzeniu możliwości, w ramach których w sposób realny i kompleksowy będziemy mogli podjąć działania ukierunkowane na niwelowanie skutków doświadczanych przestępstw, edukację w zakresie praw osób pokrzywdzonych i świadków przestępstw oraz eliminację barier, które uniemożliwiają im reagowanie na krzywdzenie – mówi Magdalena Ozygała, osoba I kontaktu w OPPP w Siedlcach. I dodaje:

– Zapraszamy Państwa do kontaktu i spotkań, które mogą zaowocować trwałymi zmianami i wymiernymi efektami dla osób potrzebujących.

Harmonogram pracy w ramach Tygodnia i adresy, gdzie można uzyskać pomoc dostępne są na stronie www.siedlce.caritas.pl

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza