Ojciec urodzonej klaczki , to słynny ogier EKS Alihandro. To już 34 źrebak.

22.02.2018 roku ,w Stadninie Koni Janów Podlaski na świat przyszła urodziwa klaczka od klaczy ALHASA , po ogierze EKS ALIHANDRO.

Matka źrebaka ALHASA , to prawnuczka słynnej Algerii , klaczy znanej z najpiękniejszych oczu w stadninie , ulubienicy Pana Dyrektora Andrzeja Krzyształowicza.

Urodzona klaczka jest szóstym potomkiem ALHASY. Wszystkie wcześniej urodzone źrebaki odznaczały się dużą urodą i pięknym arabskim ruchem. Najbardziej znaną córką ALHASY była Al Jazeera , zdobywczyni m.in. tytułów Czempionki Polski Klaczy Młodszych w Janowie Podlaskim w 2014 roku , Drugiej Wiceczempionki Europy Klaczek Rocznych , Lier (BE), tytułu ,,Top Ten” Czempionatu Świata Klaczek Rocznych w Paryżu. Al Jazeera została sprzedana na aukcji w 2016 roku i rozsławia imię stadniny janowskiej na pokazach na Bliskim Wschodzie. Ojciec urodzonej klaczki , to słynny ogier EKS Alihandro , wyhodowany w Republice Południowej Afryki , Złoty Czempion Pokazu w Menton (FR) , Złoty Czempion Czempionatu Europy z Aachen ( DE ) z 2016 roku , Złoty Czempion Czempionatu Świata z Paryża .

 

Hodowcy z Janowa mają nadzieję ,że podobnie jak Al Jazeerę będą mogli mogli oglądać urodzoną klaczkę ( klaczka jeszcze nie ma imienia ) na arenach pokazowych w kraju i za granicą.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza