Po raz 3 w Białej Podlaskiej odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.


Już po raz 3 w Białej Podlaskiej odbył się bieg Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy przygotowali dwa biegi jeden honorowy na dystansie 1963 m w którym wzięło udział 450 uczestników i bieg na dystansie 5 km z udziasłem około 150 osób. Trasa była prosta, idealna dla startujących.

Uroczystości związane z dniem Żołnierzy Wyklętych w Białej Podlaskiej rozpoczęły się już 1 marca złożeniem kwiatów przed szedzibą Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w latach 1944-1956 oraz pod tablica poświęconą “Niezłomnym”, która znajduje się na budynku zakładu karnego.

4 marca uroczystości rozpoczęły się uroczystą Mszą Św. w intencji Ojczyzny a następnie uczestniczy przemaszerowali w asyście kompani honorowej służby więziennej i orkiestry pod siedzibę bialskiego zakładu karnego , gdzie odbył się apel pamięci i złożenie wiązanek kwiatów przez przedstawicieli organizacji społecznych, partii politycznych i władz miasta.

Po uroczystościach oficjalnych wystartował tradycyjny już bieg Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza