Olywia Gylys w koronie najpiękniejszej studentki AWF 2018


To wydarzenie na bialskim AWF cieszy się od lat ogromną popularnością. Nie nie są to zawody lekkoatletyczne , nie jest to mecz piłkarzy ręcznych – chodzi o wybór najpiękniejszej studentki na uczelni.

Od listopadzia trwały przygotowania uczestniczek do gali. Z 16 dziewczyn które zgłosiły się do konkursu do finału zakwalifikowało się 10, które staneły do walki o miano najpiękniejszej. Kandydatki zaprezentowały się przed jury i publicznością w kilku wyjściach m.in suknie ślubne, suknie wieczorowe, układ dancehall i oczywiście w strojach kąpielowych.
Odpowiadały także na pytania prowadzących imprezę, prezentując swoją osobę, poglądy, intelekt.

Miano “Miss AWF 2018” zdobyła Oliwia Gylys. Otrzymała bon o wartości tysiąca złotych na zaprojektowanie i uszycie suknie w Reda Atelier, voucher o wartości 500 złotych od jubilera Niewęgłowskiego, srebrną bransoletkę ufundowaną przez Centrum Kształcenia Żak, statuetkę od PK Media, trzymiesięczny karnet open do Gym House, wejściówkę do Cinema 3D, kwiaty od kwiaciarni Anna oraz gadżety od AWF. Pierwszą wicemiss została Marlena Jastrzębska, która otrzymała także tytuł miss publiczności. Paulina Syga zyskała tytuł drugiej wicemiss. Tegoroczną miss foto została Edyta Cydejko. Dagmara Baranowska podbiła za to internet. Dzięki temu otrzymała tytuł miss internetu . Nie obyło się bez wyboru kandydatki z najpiękniejszymi włosami. Została nią Maria Kowalczyk.

Po imprezie odbyło się afterparty w klubie studenckim z udziałem dziewcząt biorących udział w wyborach.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza