Student IV roku Karol Balejko został Misterem 2018 bialskiej AWF

W bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyła się Wielka Gala Mister AWF Biała Podlaska. Udział w wyborach wzięło ośmiu najodważniejszych studentów. Jeden z nich zyskał aż trzy tytuły.
Przez ostatnie 5 lat impreza nie odbywała się w uczelni. Kandydaci stracili odwagę i nie było chętnych zaprezentowania swoich wdzięków na scenie.

Tegoroczni kandydaci zaprezentowali się w kilku wyjściach Były między innymi eleganckie garnitury, skoczna muzyka. Studenci zaprezentowali i także swoje poczucie humoru. Największą jednak owację żeńskiej części publiczności wywołał pokaz sprawności fizycznej i wyrzeźbionej muskulatury.

W konkursie było kilka kategorii i tak : Misterem Poczucia Humoru został Grzegorz Falkowski. Nagrodę za najseksowniejszą sylwetkę plażową otrzymał Bartłomiej Adamkiewicz. Misterem foto został Paweł Wawryniuk.
Drugim Wicemisterem ogłoszono Łukasza Leśniewskiego, a Pierwszym Wicemisterem Pawła Wawryniuka. Nagrodę Mistera Internetu, Mistera Publiczności a także tytuł Mistera AWF 2018 otrzymał Karol Balejko.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza