Najlepsza uczelnia zawodowa jest w Białej Podlaskiej

To już po raz trzeci z rzędu – w latach 2016, 2017 i obecnym 2018 roku, Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zwyciężyła w najbardziej prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych, organizowanym przez perspektywy na najlepszą tego typu uczelnię w Polsce.
Na drugim miejscu znalazła się Akademia w Gorzowie Wielkopolskim, która decyzją Sejmu została jako Wyższa Szkoła Zawodowa przemianowana na „Akademię”.
Uczelnia uzyskała najwyższą ocenę za umiędzynarodowienie środowiska studenckiego. W bieżącym roku kształcą się studenci trzech kontynentów z 10 państw. Kolejne najwyższe oceny uzyskaliśmy za siłę naukową, ofertę liczby kierunków studiów – 18 kierunków, w tym 6 magisterskich i 4 inżynierskich i ocenę parametryczną (naukową) wydziałów uczelni kategoria A i B.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza