Dobre wyniki sprawiają im przyjemność – Złote Pióra rozdane.

Po raz kolejny najbardziej wyróżniający się uczniowie z bialskich szkół otrzymali złote pióra. W tym roku według nowych zasad nagroda ufundowana przez Prezydenta Białej Podlaskiej trafiła do wybitnych uczniów / wysoka średnia, wzorowe zachowanie, sukcesy w olimpiadach, konkursach zewnętrznych/. Nie ma w tym roku wyróżnień dla sportowców i artystów. Złote pióra otrzymał 54 wybitnych młodych naukowców, 34 – szkoły podstawowe, 7 ponadgimnazjalnych i 13 w gimnazjach. 2 osoby zostały wyróżnione nagrodą specjalną Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej Dariusza Stefaniuka.

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”:

Szkoły podstawowe:
1. Szymon Adam Rosa – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
2. Olga Magdalena Tryk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
3. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
4. Laura Nowak – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
5. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
6. Jakub Malczewski – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
7. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
8. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
9. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
10. Kinga Lipicka – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
11. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
12. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
13. Marcel Mazuruk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
14. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
15. Weronika Uścińska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
16. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
17. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
18. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
19. Ewa Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
20. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
21. Aleksandra Łukaszuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
22. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
23. Aleksandra Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
24. Jakub Sobolewski – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
25. Magdalena Panek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
26. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
27. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
28. Mateusz Jan Korniluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
29. Maja Stefaniuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
30. Maciej Jan Stola – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
31. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
32. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
33. Karolina Biegajło – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
34. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Gimnazja:
1. Gabriela Kosińska- Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
2. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
3. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
4. Szymon Dudek – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
5. Ina Stefaniuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
6. Piotr Sawtyruk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
7. Oliwia Remiszewska – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
8. Maciej Piszcz – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
9. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
10. Kacper Kuźmiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
11. Bartłomiej Danieluk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
12. Gabriela Jabłońska – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
13. Mateusz Kasprowicz – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Gabriela Maria Szewczuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
2. Mariam Zakariashvili – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
3. Jagoda Uryniuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
4. Michał Warakomski – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
5. Mateusz Boczyło – IV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
6. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1
im. Komisji Edukacji Narodowej
7. Magda Wiktoruk – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza